Pārdod mājīgu un elegantu ģimenes māju Aplokciemā tikai 200 m no Mežaparka kultūras un atpūtas park
№138191 Создано: Вчера
Адрес:Briežu iela 12, Rīga, Рига
url:https://latio.lv/lv/ipasumi/137679
Площадь:232 м2
Количество этажей:2
Площадь земли:722 м2
Кол-во комнат:5
Pārdod mājīgu un elegantu ģimenes māju Aplokciemā tikai 200 m no Mežaparka kultūras un atpūtas parka!
Aplokciemā, klusā un zaļā privātmāju rajonā, kur pilsētas ērtības satiekas ar Mežaparka mieru, pārdošanā tiek piedāvāta rūpīgi kopta, mājīga un labi plānota ģimenes māja ar skaisti labiekārtotu dārzu hortenzijām, ginka koku, ābelēm un ķiršiem. Ērtībai dārzā ierīkota Hunter (ASV) automātiskā laistīšanas sistēma un darbojas Husqvarna robota pļāvējs, kas nodrošina pastāvīgi sakoptu zālienu.
Mājas plānojums un ērtības
1. stāvs
Plaša un gaiša viesistaba ar modernu, pilnībā aprīkotu virtuvi. Telpa organiski savienojas ar iestikloto terasi, kas aprīkota ar apsildi, lai to varētu izmantot visu gadu. Šajā stāvā atrodas arī garderobes telpa, labierīcības un atsevišķa veļas mazgāšanas telpa ar AEG veļas mašīnu un Miele žāvētāju. Viesistabā uzstādīts kvalitatīvs AGNI (Francija) kamīns, kas piešķir mājoklim īpašu atmosfēru. Garāža ar automātiskajiem vārtiem.
2. stāvs
Trīs pilnībā mēbelētas guļamistabas un ceturtā telpa, kas šobrīd iekārtota kā darbistaba, bet viegli pielāgojama arī kā papildu guļamistaba. Šeit pieejama vannasistaba un izeja uz otrā stāva terasi ideāla vieta rīta kafijai vai vakara atpūtai. Mājā izmantotas kvalitatīvas mēbeles KATE (BoConcept), kas nodrošina komfortu un estētisku telpas noskaņu.
Atrašanās vieta
Māja atrodas tikai 200 metru attālumā no Mežaparka kultūras un atpūtas parka, kas piedāvā plašas iespējas brīvā laika aktivitātēm. Dažu minūšu gājiena attālumā ir arī Ķīšezers. Ērta satiksme ar pilsētas centru tuvumā atrodas sabiedriskā transporta pieturvietas un dzelzceļa stacija.