Кадастровый номер:
01009168774
Удобства:
Лоджия, Парковочное место
Dzīvoklis atrodas Purvciemā, iepretim Biķernieku mežam.
Māja:
+ ir pilnībā renovēta, nomainīti stāvvadi, nosiltināta ēkas fasāde, jumts, radiatori ar alokatoriem
+ (varēsiet patstāvīgi regulēt sev komfortablu temperatūru un maksāt tikai par patērēto siltumu).
+ Automātiska siltuma un elektrības rādījumu pārraide.
+ Mērenas komunālo pakalpojumu izmaksas, šogad rēķini: vasarā- līdz 100 eiro, ziemā dārgākais rēķins bija 166 eiro.
+ Zeme zem mājas ir īpašumā, (pagalms un autostāvvieta pretī mājai arī ir izpirktas un atrodas iedzīvotāju īpašumā),
+ renovācija jau apmaksāta, un turpmākajos gados NI ir samazināts enerģijas taupīšanas pasākumu dēļ.
+ Mājai arī ir liels uzkrājuma fonds, apkalpo sabiedrība Bāka2.
Autostāvvietas:
pie mājas ar caurlaidēm, ielās garumā-bezmaksas un blakus ir arī maksās autostāvvieta.
Dzīvokļa platība 49.80,
Telpas augstums 2.55m,
gaišs, nav stūra,
virtuve-atsevišķa (ir gan gāzes gan elektriskā plīts), vannas istaba-apvienota un paplašināta,
2 istabas izolētas, ievietoti mājas dažādās pusēs: viessistaba (saullēkta pusē) ar panorāmas skatu uz mežu un guļamistaba ar lodžiju- uz lielu kluso pagalmu, tālu no augstceltnēm, tāpēc vienmēr ir gaišs un kaimiņi neskatās jūsu logos.
Ziemā ir silts, vasarā nav karsts, labi vēdināms un neprasa papildu aprīkojumu.
Dzīvoklis ir mēbelēts ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku - ledusskapi, veļas mašīnu, gāzes un elektrisko plīti, 2 ietilpīgiem "kupe"skapjiem, stikla pakešu logiem, dzelzs durvis, viss ir iekļauts cenā un kļūst par jaunā īpašnieka īpašumu.
Atrašanās vieta-ļoti forša ir gan transports, gan veikali, sporta laukumi netālu tiek būvētie jaunie tennisa korti. 20-25 minūšu gājiena attālumā atrodas atpūtas un sporta komplekss Dreiliņkalns, meža ezers Linezers, Biķernieku trase, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, 84.vidusskola un 80.vidusskola ir blakus.
Ērta piekļuve pilsētas centram (15-20min ar auto vai sabiedrisko transportu) un apkārtējiem rajoniem(Mežciems, Jugla, Teika, Pļavnieki), visu uzskaitīt nav iespējams, jo Purvciems ir labs rajons, viņš mainās, pastāvīgi attīstās un šeit ir viss aktīvai, pilnvērtīgai dzīvei.
№131884 Создано: 21 сентября