Pārdodam greznu un mūsdienīgu privātmāju Mežaparkā, 15 minūšu braucienā no Rīgas centra. 1 900 000 EUR
Filtrs
Meklēt visās valstīs
Atrašanās vieta
Meklēt visās valstīs
  • Latvija
  • Igaunija
Rīga
Meklēt pēc reģiona

Pārdodam greznu un mūsdienīgu privātmāju Mežaparkā, 15 minūšu braucienā no Rīgas centra.

Nr.19902
Izveidots: 25 maijs
url: https://starlex.lv/lv/estate/21614-house-peterupes-iela 
Zemes platība, kv.m: 1200 
Mājas platība: 435 м2
Stāvu skaits:
Istabu skaits: 25 
Pārdodam greznu un mūsdienīgu privātmāju Mežaparkā, 15 minūšu braucienā no Rīgas centra. Rets piedāvājums - jaunbūve celta pirms 8 gadiem. Māja atrodas lieliskā vietā, vēsturiskajā Mežaparka pašā sirdī, starp Annas Sakses un Lībekas ielām. Māja pilnībā mēbelēta un labiekārtota, gaumīgs un mūsdienīgs interjers, kvalitatīva apdare ar materiāliem no pasaules labākiem zīmoliem, iekopta zaļa teritorija. Parketa dēļu grīdas, stikla vitrāžas, kamīna krāsns no viengabala oniksa, vīna istaba ar vīna pagrabu, SPA zona ar trenažieru zāli, pirti un burbuļvannu, viss ir radīts mājas iedzīvotāju skaistumam un komfortam. Plānojums rūpīgi pārdomāts, ērts gan lielām viesu uzņemšanām (viesistabā pietiks vieta arī Grand Piano), gan komfortablai ģimenes dzīvei. Pirmajā stāvā izvietota plaša viesistaba ar izeju uz āra terasi, plaša profesionāli aprīkota virtuve no Franču labāka zīmola "La Cornue", ēdamzāle ar kamīnu, vannasistaba un saimniecības telpa, kā arī plaša garāža četrām a/m.
Otrajā stāvā atrodas galvenā guļamistaba ar savu vannas istabu un garderobi, divas bērnu guļamistabas, kabinets /viesu guļamistaba un otra vannas istaba. No kabineta ir izeja uz balkonu, kur var nesteidzīgi baudīt rīta kafiju vai malkot vīna glāzi, kā arī vērot saulrietu.
Mājas pagrabstāvā atrodas SPA zona ar pirti, džakuzi un trenažieru zāli, vīna studija un vīna glabātava, kā arī saimniecības telpa. 1200 kvm. plašā teritorija ir apzaļumota un apgaismota, ir automātiskā laistīšanas sistēma, automātiskie vārti, signalizācija un videonovērošana.Tuvumā Mežaparks, veikali, kafeinīcas un tramvaja pietura. Sava māja Mežaparkā ir lieliska un droša izvēle augsta komforta un skaistuma cienītājiem.Piedāvājam dažadas apskates valodas: latviešu, angļu, franču un krievu. Nodrošinām darījuma drošību un augstu servisa kvalitāti.Nr.19902
Izveidots: 25 maijs
Reģistrējieties vai autorizējieties, lai komentētu.
1 900 000 EUR
Rakstīt Kontakti