Adrese:
Stārķu iela 2, Rīga, rajons Teika, Rīga
url:
https://latio.lv/lv/ipasumi/138418
Pārdod 4 istabu dzīvokli jaunajā projektā netālu no t/c Domina Shopping.
Ērts plānojums 3 atsevišķas guļamistabas, viena no tām galvenā guļamistaba ar atsevišķu vannasistabu, viesistaba apvienota ar virtuves daļu, ir papildus vēl viena vannasistaba.
o) galvenā guļamistaba 10,3 m2 ar vannasistabu 4,5 m2, kurā ir izvietota vanna, ir arī dušas jaucējkrāns u.c. santehnika;
o) istaba 11,2 m2 un istaba 9,5 m2, abas var pielāgot pēc nepieciešamības gan kā bērnistabas, gan kā darba kabinetu un bērnistabu;
o) gaiša viesistaba 33,7 m2, kas apvienota ar virtuves daļu. Virtuvē iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku, no viesistabas ir izeja uz balkona 3,8 m2, koridora daļā ir liels iebūvējamais skapis.
o) pieejama arī otra vannasistaba 4,6 m2, kura aprīkota ar dušas kabīni un nepieciešamo santehniku.
Cenā iekļauta un pieejama viena virszemes stāvvieta, teritorija ir nožogota un iebraukšana teritorijā ir caur vārtiem, ieiešana ar kodu aprīkoti vārtiņi, kā arī plaša noliktavas telpa pagrabstāvā, ērta lielgabarīta sezonas mantu novietošanai, ir pieejama arī kopīgā ratiņu telpa, piekļuve šīm telpām ir aprīkota ar slēdzamām durvīm, uzstādīta signalizācija. Teritorijā ir pieejami arī bērnu rotaļu laukumi.
Pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, apsaimnieko SIA Selectum home, apsaimniekošanas maksa 0,59 centi/m2 + PVN. Komunālo pakalpojumu rēķinu summa atkarīga no individuālā patēriņa.
Slēdzama kāpņutelpa, ārdurvīm uzstādīta koda atslēga, dzīvoklī ir namrunis. Ir individuālie ūdens un elektrības skaitītāji, kā arī siltuma skaitītāji, dzīvoklī - regulējami radiatori.
Apkārtnē ir ērta sabiedriskā transporta kustība pa Ieriķu ielu, blakus atrodas t/c Domina Shopping, kā arī PROMO Cash & Carry, tuvumā atrodas dažādas izglītības iestādes gan bērnudārzi, gan skolas, arī VEF Kultūras centrs. Pilsētas centrs sasniedzams vien 15-20 minūšu brauciena attālumā.
Nr.146569 Izveidots: 23 aprīlis