Pilnībā mēbelēts 2 istabu dzīvoklis īrei jaunajā KAMOS projektā.
Iznomā gaišu un
Nr.140556 Izveidots: Šodien
Adrese:Mežezera iela 6, Rīga, rajons Mežaparks, Rīga
url:https://latio.lv/lv/ipasumi/137926
Istabu skaits:2
Platība:45 m2
Stāvs:3
Stāvu skaits:9
Pilnībā mēbelēts 2 istabu dzīvoklis īrei jaunajā KAMOS projektā.
Iznomā gaišu un modernu 2 istabu dzīvokli jaunajā KAMOS projektā. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots, ar pārdomātu plānojumu un gaumīgu, neitrālu interjeru ideāli piemērots vienam cilvēkam vai pārim, kas vēlas ievākties bez liekām rūpēm.
Neviens vēl nav dzīvojis viss ir jauns un svaigs, gatavs pirmajam īrniekam.
Plānojums: atsevišķa guļamistaba ar plašu skapi un divguļamo gultu, kā arī viesistaba apvienota ar virtuves zonu. Lielie logi nodrošina daudz dienasgaismas un plašuma sajūtu, papildus ir balkons patīkamai atpūtai.
Virtuve ir funkcionāla un pilnībā aprīkota ikdienai iebūvētās mēbeles, sadzīves tehnika un ēdamzona. Papildu ērtībām dzīvoklī ir trauku mazgājamā mašīna, kā arī cita nepieciešamā tehnika un aprīkojums ikdienas komfortam.
Vannas istaba ir moderna un praktiska: plaša dušas zona, iebūvēti plaukti un veļasmašīna. Priekštelpā iebūvēts skapis un vieta mantu glabāšanai.
Komunālie maksājumi ir ļoti zemi, līdz ar to dzīvoklis ir izdevīgs arī ikmēneša budžetam.
Nosacījumi: īres maksa 850 EUR/mēn.; depozīts 1 mēneša īres apmērā; minimālais līguma termiņš 1 gads.
Ja vēlies apskatīt dzīvokli, sazinies, vienosimies par ērtu apskates laiku.